Śpiwór Salewa Rozes Mild (00-0000002811)
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Salewa Rozes Mild |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Salewa 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Salewa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Salewa Rozes Mild
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Salewa unisex dorośli 00-000028113860 młotek czerwony UNI 00-0000002811 | 809 zł |
Salewa Rozes Mild Sleeping Bag Niebieski Regular / Left Zipper | 768 zł |
Salewa Śpiwór unisex Rozes Mild niebieski Ombre Blue Left 00-0000002811 | 468 zł |
Salewa Rozes Mild Sleeping Bag Niebieski Regular / Right Zipper | 799 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Salewa Rozes Mild
Ceny na Salewa Rozes Mild |
---|---|---|---|---|
Salewa Rozes Warm | od 836 zł | 3 oferty | ||
Salewa Rozes Mild | od 468 zł | 4 oferty | ||
Salewa Rozes Light | od 698 zł | 2 oferty | ||
Salewa Rozes Ultralight | od 607 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →