Спальний мішок Salewa Diadem Warm
Фото 13 |
Salewa Diadem Warm |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Salewa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Salewa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Salewa Diadem Warm
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Śpiwór Salewa Diadem Warm Rds ink blue | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT | 1 629 zł |
Salewa Diadem Warm Sleeping Bag Niebieski Long / Left Zipper | 1 728 zł |
Salewa Diadem Warm Sleeping Bag Niebieski Long / Right Zipper | 1 728 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →