Śpiwór Salewa Diadem Warm
Zdjęcia 13 |
Salewa Diadem Warm |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Salewa 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Salewa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Salewa Diadem Warm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Śpiwór Salewa Diadem Warm Rds ink blue | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT | 1 629 zł |
Salewa Diadem Warm Sleeping Bag Niebieski Long / Left Zipper | 1 730 zł |
Salewa Diadem Warm Sleeping Bag Niebieski Long / Right Zipper | 1 730 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →