Спальний мішок Salewa Micro II 800 Quattro (00-0000002817)
Фото 4 |
Salewa Micro II 800 Quattro легкийкомпресійний мішок |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Salewa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Salewa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Salewa Micro II 800 Quattro
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Micro Ii 800 00-0000002817 | 431 zł |
Śpiwór Salewa Micro II 800 blue danube | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT | 410 zł |
Salewa Micro Ii 800 Sleeping Bag Niebieski Regular / Left Zipper | 347 zł |
Salewa Śpiwór unisex Micro II 800 Blue Danube Right 00-0000002817 | 345 zł |
SALEWA MICRO II 800 śpiwór dla dorosłych niebieski głębi prawy - 00-000000 | 386 zł |
SALEWA MICRO II 800 śpiwór dla dorosłych niebieski głębokość lewy - 00-000 | 417 zł |
Salewa Micro Ii 800 Sleeping Bag Niebieski Regular / Right Zipper | 377 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →