Śpiwór Salewa Micro II 800 Quattro (00-0000002817)
Zdjęcia 4 |
Salewa Micro II 800 Quattro lekkiworek kompresyjny |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Salewa 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Salewa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Salewa Micro II 800 Quattro
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Salewa Śpiwór unisex Micro II 800 Blue Danube Right 00-0000002817 | 345 zł |
Śpiwór Salewa Micro II 800 blue danube | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT | 410 zł |
Salewa Micro Ii 800 Sleeping Bag Niebieski Regular / Left Zipper | 348 zł |
Micro Ii 800 00-0000002817 | 431 zł |
SALEWA MICRO II 800 śpiwór dla dorosłych niebieski głębi prawy - 00-000000 | 386 zł |
SALEWA MICRO II 800 śpiwór dla dorosłych niebieski głębokość lewy - 00-000 | 417 zł |
Salewa Micro Ii 800 Sleeping Bag Niebieski Regular / Right Zipper | 378 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →