Śpiwór Salewa Rozes Warm (00-0000002809)
Wideo 1Zdjęcia 11 |
Salewa Rozes Warm |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Salewa 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Salewa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Salewa Rozes Warm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SALEWA Rozes WARM akcesoria Ombre Blue Right 00-0000002809 | 1 078 zł |
Salewa Rozes Warm Sleeping Bag Niebieski Regular / Right Zipper | 872 zł |
Salewa Rozes Warm Sleeping Bag Niebieski Regular / Left Zipper | 836 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Salewa Rozes Warm
Ceny na Salewa Rozes Warm |
---|---|---|---|---|
Salewa Rozes Warm | od 836 zł | 3 oferty | ||
Salewa Rozes Mild | od 468 zł | 4 oferty | ||
Salewa Rozes Light | od 698 zł | 2 oferty | ||
Salewa Rozes Ultralight | od 607 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →