Śpiwór Vaude Sioux 400 SYN
Zdjęcia 5 |
Vaude Sioux 400 SYN lekki |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vaude 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vaude.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vaude Sioux 400 SYN
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VAUDE Sioux 400 SYN śpiwór ciemnoindyjski czerwony lewy zamek błyskawiczny | 382 zł |
Vaude Sioux 400 Xl Synthetic Sleeping Bag Niebieski Extra Long / Left Zipp | 354 zł |
Vaude lekki śpiwór Sioux 400 SYN uniseks na zewnątrz lewy zamek błyskawicz | 386 zł |
Vaude Sioux 400 Synthetic Sleeping Bag Niebieski Regular / Left Zipper | 338 zł |
Vaude Sioux 400 Synthetic Sleeping Bag Czerwony Regular / Left Zipper | 338 zł |
Umieszczenie pioruna:
- Modele z literą R w nazwie mają zamek po prawej stronie
- Modele z literą L w nazwie mają zamek błyskawiczny po lewej stronie
PolecamyPorównaj w tabeli →