Termos Tatonka Hot&Cold Stuff 0.7 0.7 l
Zdjęcia 5 |
Tatonka Hot&Cold Stuff 0.7 |
|
Termos marki Tatonka reprezentujący średni przedział cenowy to model turystyczny o pojemności 700 ml w klasycznym designie. Srebrna koperta ma podłużny kształt (wysokość 27 cm), charakteryzuje się umiarkowaną wagą (około 450 gramów) i lakonicznym designem (z dodatkowych detali pyszni się tylko nazwa marki). Tradycyjny zawór korkowy odpowiada za zapewnienie szczelności i wygody nalewania płynu, natomiast górna pokrywa może służyć jako kubek do picia napojów.
Termos Tatonka Hot&Cold Stuff 0.7 wykonany jest w tradycyjnej technologii próżniowej, a wnętrze kolby i ścianki zewnętrzne wykonane są ze stali nierdzewnej. Wskaźniki termoizolacyjności są na średnim poziomie, ponieważ po 6 godzinach wrząca woda ochładza się do około 70 stopni Celsjusza, a za dzień będzie już bardzo chłodna (około 40 stopni). Oznacza to, że urządzenie jest w stanie odpowiednio utrzymać ciepło od rana do wieczora. Warto również zauważyć, że w sprzedaży są powiązane wersje innych objętości, w tym 350 i 450 ml, a także 1 litr.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tatonka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tatonka.
Kup Tatonka Hot&Cold Stuff 0.7 0.7 l
Tatonka Termos H i C Stuff 83 x 274 cm 4155 | 101 zł |
Termos turystyczny Tatonka Hot/Cold Stuff 0,7L 4155 brak 0.7L | 130 zł |
TATONKA Termos H&C STUFF 0,75 L | 124 zł |
Tatonka Hot&cold Stuff 750ml Thermo Posrebrzany | 85 zł |
Modyfikacje Tatonka Hot&Cold Stuff 0.7
Ceny na Tatonka Hot&Cold Stuff 0.7 |
---|---|---|---|---|
Tatonka Hot&Cold Stuff 0.35 0.35 l | od 77 zł | 10 oferty | ||
Tatonka Hot&Cold Stuff 0.45 0.45 l | od 80 zł | 3 oferty | ||
Tatonka Hot&Cold Stuff 0.7 0.7 l | od 85 zł | 5 oferty |