Ціни на Tatonka Hot&Cold Stuff 0.35 0.35 л
Фото 5 | від 78 до 150 zł Тип: термос; Об'єм (мл): 350; Відкривання/подача: закручується (гвинтове); Матеріал колби: нержавіюча сталь; Матеріал корпуса: нержавіюча сталь; Температура через 6 год (°): 70; Температура через 24 год (°): 40; Розміри (мм): 220x67; Вага (г): 260; |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tatonka Termos H i C 67 x 22 cm 4148 | 78 zł |
TATONKA Termos H&C STUFF 1 L | 117 zł |
Termos Tatonka H&C Stuff srebrny 4150.000 | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWRO | 120 zł |
Termos turystyczny Tatonka Hot/Cold Stuff 0,35L 4148 | 90 zł |
Tatonka Hot&cold Stuff 1l Thermo Posrebrzany | 87 zł |
Tatonka H&C Stuff 035 l 4148 | 81 zł |
Termos turystyczny Tatonka Hot/Cold Stuff 0,35L 4148 r.0.3L | 86 zł |
Termos turystyczny Tatonka Hot/Cold Stuff 1L 4160 | 150 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!