Śpiwór Fjord Nansen Troms XL
Zdjęcia 5 |
Fjord Nansen Troms XL 198x80 cm, t 1 °C225x85 cm, t 1 °C |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fjord Nansen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fjord Nansen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fjord Nansen Troms XL
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Śpiwór syntetyczny Fjord Nansen Troms XL -5°C SBS carnelian - LEFT | 382 zł |
Śpiwór syntetyczny Fjord Nansen Troms XL -5°C SBS carnelian - RIGHT | 382 zł |
Fjord Nansen Troms Xl 2016 | 299 zł |
Śpiwór syntetyczny Fjord Nansen Troms XL -5°C SBS carnelian - RIGHT | 382 zł |
Modyfikacja modelu:
- Model TromsMid - długość torby 198 cm, szerokość ramion 80 cm, szerokość nogawki 30 cm, waga 1,4 kg
- Model Troms L - długość torby 205 cm, szerokość ramion 80 cm, szerokość nogawki 30 cm, waga 1,5 kg
- Model Troms XL - długość torby 225 cm, szerokość ramion 85 cm, szerokość nogawki 35 cm, waga 1,5 kg
- Modele z literą R w nazwie mają zamek po prawej stronie
- Modele z literą L w nazwie mają zamek błyskawiczny po lewej stronie
Modyfikacje Fjord Nansen Troms XL
Ceny na Fjord Nansen Troms XL |
---|---|---|---|---|
Fjord Nansen Troms Mid | od 380 zł | 1 oferta | ||
Fjord Nansen Troms XL | od 299 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →