Śpiwór Deuter Orbit 0 (2023)
Zdjęcia 11 |
Deuter Orbit 0 (2023) 205x75 cm, t 5 °C220x79 cm, t 5 °C |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deuter 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deuter.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deuter Orbit 0 (2023)
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
deuter Orbit 0 śpiwór syntetyczny 2023 3701224 | 381 zł |
Śpiwór turystyczny Deuter Orbit 0 Regular 3701224 2349/ivy/ink 0/RightR | 470 zł |
Śpiwór deuter Orbit 0° ivy/ink | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT | 430 zł |
Śpiwór Deuter Orbit 0 Reg Zip Left Arctic-Ink | 580 zł |
Deuter Orbit 0° Sleeping Bag Zielony Regular / Left Zipper | 484 zł |
deuter Orbit 0 śpiwór z włókna syntetycznego arctic-ink 3701422 | 388 zł |
Deuter Orbit 0° Reg Sleeping Bag Niebieski Regular / Left Zipper | 468 zł |
Modyfikacje Deuter Orbit 0 (2023)
Ceny na Deuter Orbit 0 (2023) |
---|---|---|---|---|
Deuter Orbit 0 (2023) | od 381 zł | 8 oferty | ||
Deuter Orbit 0 EL | od 468 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →