Śpiwór Salewa Micro II 850 Quattro (00-0000002816)
Zdjęcia 6 |
Salewa Micro II 850 Quattro |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Salewa 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Salewa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Salewa Micro II 850 Quattro
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Salewa - Śpiwór dla dorosłych uniseks MICRO II 850 QUATTRO niebieski zamek | 341 zł |
Salewa Micro Ii 850 Quattro Sleeping Bag Niebieski Regular / Left Zipper | 358 zł |
SALEWA MICRO II 850 QUATTRO śpiwór dla dorosłych niebieski głęboki prawy - | 471 zł |
Salewa Micro Ii 850 Quattro śpiwór regularny 00-0000002816 | 469 zł |
Salewa Micro Ii 850 Quattro Sleeping Bag Niebieski Regular / Right Zipper | 335 zł |
Salewa Micro Ii 850 Quattro Sleeping Bag Niebieski Regular / Left Zipper | 424 zł |
Salewa Micro Ii 850 Quattro Sleeping Bag Niebieski Regular / Right Zipper | 424 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →