Śpiwór Salewa Rozes Ultralight (00-0000002823)
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Salewa Rozes Ultralight lekkiworek kompresyjny |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Salewa 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Salewa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Salewa Rozes Ultralight
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SALEWA Rozes ultralekki śpiwór ombre niebieski prawy 00-0000002823 | 664 zł |
Salewa Rozes Ultralight Sleeping Bag Szary Regular / Left Zipper | 629 zł |
Salewa Śpiwór dla dorosłych uniseks ultralekki ombre niebieski lewy 00-000 | 607 zł |
Salewa Rozes Ultralight Sleeping Bag Szary Regular / Right Zipper | 629 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Salewa Rozes Ultralight
Ceny na Salewa Rozes Ultralight |
---|---|---|---|---|
Salewa Rozes Warm | od 836 zł | 3 oferty | ||
Salewa Rozes Mild | od 468 zł | 4 oferty | ||
Salewa Rozes Light | od 698 zł | 2 oferty | ||
Salewa Rozes Ultralight | od 607 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →