Śpiwór Salewa Micro II 600 (00-0000002821)
Zdjęcia 8 |
Salewa Micro II 600 lekkiworek kompresyjny |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Salewa 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Salewa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Salewa Micro II 600
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SALEWA MICRO II 600 śpiwór dla dorosłych niebieski głębi prawy - 00-000000 | 372 zł |
Śpiwór turystyczny Salewa Micro II 600 Powerloft +12st 2821 3326/blue Left | 490 zł |
Śpiwór Salewa Micro II 600 blue danube | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT | 330 zł |
Salewa Micro Ii 600 Sleeping Bag Niebieski Regular / Right Zipper | 285 zł |
Salewa Micro Ii 600 Blue Danube Lewy | 313 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →