Śpiwór Salewa Diadem Mild (00-0000002807)
Zdjęcia 6 |
Salewa Diadem Mild |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Salewa 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Salewa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Salewa Diadem Mild
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Salewa Diadem Mild Śpiwór gładki lewy 00-0000002807 | 1 484 zł |
Śpiwór Salewa Diadem Mild Rds ink blue | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT | 1 429 zł |
Śpiwór Salewa Diadem Mild Long Rds ink blue | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZW | 1 499 zł |
Salewa Diadem Mild Sleeping Bag Niebieski Regular / Left Zipper | 1 353 zł |
Salewa Śpiwór Diadem MILD Right niebieski 00-0000002807 | 1 401 zł |
Śpiwór Salewa Diadem Mild Long Rds ink blue | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZW | 1 499 zł |
Salewa Diadem Mild Sleeping Bag Niebieski Regular / Right Zipper | 1 353 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →