Namiot High Peak Kiruna 2
Zdjęcia 5 |
Średniobudżetowy namiot trekkingowy marki High Peak przeznaczony jest dla dwóch osób. Jest pozycjonowany jako rozwiązanie trzysezonowe (odpowiednie na wiosnę, lato i jesień). Najlepiej używać go w miejscach, gdzie rzadko pada deszcz, lub planować wypady na łono natury przy suchej pogodzie. Dzieje się tak ze względu na niską wodoodporność markizy poliestrowej wynoszącą 1500 mm słupa wody, która podczas ulewnych opadów może ulec zamoczeniu.
To prawda, że polietylenowe dno z pewnością nie czeka podobny los, gdyż jego wodoodporność stoi na bardzo wysokim poziomie – aż do 10 000 mm. Namiot High Peak Kiruna 2 zawiera parę słupków z włókna szklanego o średnicy 7,9 mm. Ułożone są poprzecznie i nadają modelowi półkulisty kształt. Część sypialna o wymiarach podłogi 210x140 cm prowadzi do jednego wejścia w kształcie litery D, które uzupełnia moskitiera.
Znajduje się tu także przedsionek o długości 60 cm: zaleca się umieszczanie w nim plecaków, butów i odzieży wierzchniej. Dla poprawy wymiany powietrza zastosowano zawory wentylacyjne, a dla większej wygody turystów zastosowano wewnętrzne kieszenie przeznaczone na drobne przedmioty oraz pętelkę do zawieszenia latarni. Produkt waży umiarkowane 2,3 kg, a wymiary w etui to 57x13x13 cm, co w przeliczeniu na objętość zajmowaną w plecaku podczas transportu wyniesie niespełna 10 litrów.
Kup High Peak Kiruna 2
Wszystkie ceny 9 →Namiot turystyczny High Peak Kiruna 2 niebiesko szary 2 osoby | 353 zł |
Namiot High Peak Kiruna 2 niebiesko szary 10305 | 379 zł |
Namiot turystyczny High Peak Kiruna 2 | 316 zł |
High Peak, Namiot 2-osobowy, Kiruna 2 10305, niebieski, 140x210 cm | 336 zł |
Namiot turystyczny High Peak Kiruna 2 niebiesko szary | 353 zł |
Modyfikacje High Peak Kiruna 2
Ceny na High Peak Kiruna 2 |
---|---|---|---|---|
High Peak Kiruna 2 | od 282 zł | 9 oferty | ||
High Peak Kiruna 3 | od 325 zł | 12 oferty | ||
High Peak Kiruna 4 | od 401 zł | 5 oferty |