Namiot Grand Canyon Robson 2
Wideo 5Zdjęcia 26 |
Grand Canyon Robson 2
Przeznaczenie:kempingowy
liczba miejsc:2
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Grand Canyon Robson 2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grand Canyon Robson 2 namiot tunelowy dla 2 osób ultra lekki wodoszczelny | 419 zł |
Grand Canyon Robson 2p Tent Niebieski 2 Places | 439 zł |
Grand Canyon Robson 151412 Namiot Niebieski 16 x 58 x 16 cm 38 kg | 476 zł |
Grand Canyon Unisex namiot Robson 2 Camouflage dla dorosłych rozmiar uniwe | 381 zł |
Grand Canyon Robson 2p Tent Zielony 2 Places | 446 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Grand Canyon Robson 2
Ceny na Grand Canyon Robson 2 |
---|---|---|---|---|
Grand Canyon Robson 2 | od 381 zł | 5 oferty | ||
Grand Canyon Robson 3 | od 523 zł | 4 oferty | ||
Grand Canyon Robson 4 | od 668 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →