Тент Grand Canyon Indiana 8
Відео 1Фото 26 |
Намет торгової марки Grand Canyon можна віднести до середньобюджетних наметів-тентів. Вона передбачає класичну шатрову конструкцію, де є центральний сталевий стовп. Разом з тим цю опорну стійку доповнює попередньо зібрана рама, яка формує дах і задає великий та зручний для користувачів А-подібний вхід усередину. Намет Grand Canyon Indiana 8 може використовуватися для розміщення на нічліг 8 осіб, оскільки її внутрішні розміри по підлозі становлять 400x400 см, тобто виходить близько 16 метрів квадратних.
Плюс завдяки високим стелям (до 2.5 м) вона підходить і на роль похідної їдальні або кухні, дитячої ігрової зони в кемпінговому таборі і т.д. Модель має великі вентиляційні отвори з вітровими клапанами, єдиний вхід продубльований москітними сітками, вшита підлога захищає від вогкості, підвищує комфорт відпочиваючих та покликаний прискорити процес збирання. На окрему згадку також заслуговує гідна водонепроникність виробу — у поліестерового тенту вона заявлена на позначці 3000 мм, а у поліетиленового дна — 4000 мм водного стовпа. Підвищити зручність в експлуатації покликана петля для підвішування ліхтаря, наявність світловідбиваючих елементів та внутрішніх кишень. Важить виріб помірний (як для намету) 9.2 кг.
Купити Grand Canyon Indiana 8
Grand Canyon Unisex-Dorosły Indiana Namiot Beżowy/Brązowy 400 x 400 x 250 | 1 067 zł |
Grand Canyon Indiana 8p Tent Beżowy 8 Places | 1 304 zł |
Grand Canyon Indiana 8 namiot okrągły dla 8 osób namiot rodzinny namiot gr | 1 163 zł |
Модификації Grand Canyon Indiana 8
Ціни на Grand Canyon Indiana 8 |
---|---|---|---|---|
Grand Canyon Indiana 8 | від 1 067 zł | 3 пропозиції | ||
Grand Canyon Indiana 10 | від 1 314 zł | 3 пропозиції |