Namiot Naturehike P-Series III
Wideo 3Zdjęcia 8 |
Namiot trekkingowy marki Naturehike reprezentuje średni przedział cenowy i należy do lekkich rozwiązań 3-osobowych. Waga to zaledwie 2 kg, co oznacza, że w przeliczeniu na jednego użytkownika obciąży sprzęt turystyczny o niecałe 700 gramów. Ta cecha modelu może zainteresować lekkich spacerowiczów - turystów, którzy starają się zminimalizować wagę swojego plecaka. Niewielka waga wynika po części z zastosowania aluminiowej ramy - pary łuków umieszczonych poprzecznie.
Naturehike P-Series III to dwuwarstwowy namiot z przepuszczającą głównie siatkową warstwą wewnętrzną, uzupełnioną poliestrowym namiotem zewnętrznym. Podobnie jak nylonowe dno, posiada umiarkowaną wodoodporność na poziomie 3000 mm słupa wody. W związku z tym w przypadku silnych lub intensywnych opadów zalecana jest dodatkowa ochrona. Łukowe wejście z drzwiami z tkaniny, które można zwinąć i zamocować u góry, uzupełnia moskitiera. Wśród innych elementów wyposażenia warto zwrócić uwagę na parę okienek wentylacyjnych oraz kieszenie wewnętrzne. Zwracamy również uwagę, że w sprzedaży dostępne są zarówno różne warianty kolorystyczne modelu, jak i powiązane wersje dla dwóch i czterech osób.
Kup Naturehike P-Series III
Namiot Naturehike P-series 3 New Edition NH18Z033-P-DARK Green | 348 zł |
Namiot p-series 3 new edition NH18Z033-P 3 osoby | 348 zł |
NAMIOT 3-OSOBOWY NATUREHIKE P-SERIES 3 NEW EDITION NH18Z033-P | 348 zł |
Naturehike Namiot P Series 3 Forest Green | 348 zł |
Modyfikacje Naturehike P-Series III
Ceny na Naturehike P-Series III |
---|---|---|---|---|
Naturehike P-Series II | od 399 zł | 8 oferty | ||
Naturehike P-Series III | od 348 zł | 5 oferty | ||
Naturehike P-Series IV | od 425 zł | 4 oferty |