Namiot High Peak Kira 4 (921711)
Zdjęcia 5 |
High Peak Kira 4
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:4
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:4.75 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup High Peak Kira 4
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Namiot High Peak Kira 4 (4-osobowy) 4 osoby | 639 zł |
Namiot High Peak Kira 4 jasnoszary 10373 | 679 zł |
Namiot turystyczny High Peak Kira 4 jasnoszary | 519 zł |
High Peak, Namiot 4-osobowy, Kira 10373, szary, 240x210 cm | 577 zł |
Namiot High Peak Kira 4 (4-osobowy) | 639 zł |
Namiot High Peak Kira 4 jasnoszary 10373 | 519 zł |
Modyfikacje High Peak Kira 4
Ceny na High Peak Kira 4 |
---|---|---|---|---|
High Peak Kira 3 | od 489 zł | 11 oferty | ||
High Peak Kira 4 | od 519 zł | 7 oferty | ||
High Peak Kira 5 | od 699 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →