Śpiwór Pinguin Trekking 205 (2115.205)
Zdjęcia 7 |
Pinguin Trekking 205 205x85 cm, t 2 °C205x85 cm wzrost do 195 cm, t 1 °C |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pinguin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pinguin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pinguin Trekking 205
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Śpiwór turystyczny dla dorosłych Pinguin TREKKING PFM lewy 205 cm | 423 zł |
Śpiwór turystyczny Pinguin TREKKING PFM petrol - 205 lewy | 423 zł |
Śpiwór Turystyczny Pinguin Trekking Pfm Petrol 205 Lewy | 423 zł |
Śpiwór turystyczny Pinguin TREKKING PFM petrol - 205 lewy | 423 zł |
Pinguin Trekking Sleeping Bag Zielony Long / Right | 366 zł |
Śpiwór turystyczny Pinguin TREKKING PFM khaki - 205 prawy | 423 zł |
Pinguin Trekking Sleeping Bag Zielony Long / Left | 366 zł |
Modyfikacja modelu:
- Model Trekking 175 - długość torby 175 cm
- Model Trekking 195 - długość torby 195 cm
- Model Trekking 205 - długość torby 205 cm
- Modele z literą R w nazwie mają zamek po prawej stronie
- Modele z literą L w nazwie mają zamek błyskawiczny po lewej stronie
Modyfikacje Pinguin Trekking 205
Ceny na Pinguin Trekking 205 |
---|---|---|---|---|
Pinguin Trekking 205 | od 366 zł | 8 oferty | ||
Pinguin Trekking 190 | od 366 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →