Śpiwór Pinguin Magma 1000 195
Zdjęcia 11 |
Pinguin Magma 1000 195 |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pinguin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pinguin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pinguin Magma 1000 195
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Śpiwór puchowy Pinguin MAGMA 1000 blue - 195 lewy | 1 614 zł |
Pinguin Magma 1000 Sleeping Bag Niebieski Long / Left | 1 644 zł |
Śpiwór puchowy Pinguin MAGMA 1000 green - 195 lewy | 1 614 zł |
Pinguin Magma 1000 Sleeping Bag Niebieski Long / Right | 1 644 zł |
Pinguin Magma 1000 Sleeping Bag Zielony Long / Left | 1 644 zł |
Pinguin Magma 1000 Sleeping Bag Zielony Long / Right | 1 644 zł |
Modyfikacje Pinguin Magma 1000 195
Ceny na Pinguin Magma 1000 195 |
---|---|---|---|---|
Pinguin Magma 630 185 | od 961 zł | 16 oferty | ||
Pinguin Magma 1000 185 | od 1 280 zł | 15 oferty | ||
Pinguin Magma 1000 195 | od 1 614 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →