Śpiwór Pinguin Magma 1000 185
Zdjęcia 11 |
Pinguin Magma 1000 185 |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pinguin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pinguin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pinguin Magma 1000 185
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Śpiwór puchowy Pinguin MAGMA 1000 blue - 185 lewy | 1 614 zł |
Śpiwór puchowy Pinguin MAGMA 1000 prawy 185 cm | 1 614 zł |
Śpiwór Puchowy Pinguin Magma 1000 Blue 185 Lewy | 1 520 zł |
Śpiwór puchowy Pinguin MAGMA 1000 prawy | 1 614 zł |
Śpiwór puchowy Pinguin Magma 1000 185 cm Zamek: Prawy / Kolor: niebieski | 1 280 zł |
pokaż 10 ofert
Modyfikacje Pinguin Magma 1000 185
Ceny na Pinguin Magma 1000 185 |
---|---|---|---|---|
Pinguin Magma 630 185 | od 961 zł | 16 oferty | ||
Pinguin Magma 1000 185 | od 1 280 zł | 15 oferty | ||
Pinguin Magma 1000 195 | od 1 614 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →