Śpiwór Pinguin Comfort PFM 185
Zdjęcia 10 |
Pinguin Comfort PFM 185 |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pinguin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pinguin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pinguin Comfort PFM 185
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Śpiwór syntetyczny Pinguin COMFORT PFM 185 lewy 185 cm | 504 zł |
Zimowy śpiwór syntetyczny Pinguin COMFORT PFM blue | 504 zł |
Zimowy śpiwór syntetyczny Pinguin COMFORT PFM blue - 195 lewy | 504 zł |
Pinguin Comfort Sleeping Bag Niebieski Regular / Left | 422 zł |
Modyfikacje Pinguin Comfort PFM 185
Ceny na Pinguin Comfort PFM 185 |
---|---|---|---|---|
Pinguin Comfort PFM 175 | od 422 zł | 1 oferta | ||
Pinguin Comfort PFM 185 | od 422 zł | 5 oferty | ||
Pinguin Comfort PFM 195 | od 422 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →