Śpiwór Pinguin Savana PFM 185 2020
Pinguin Savana PFM 185 2020 |
|
Śpiwór kokonowy marki Pinguin reprezentuje segment średniobudżetowy. Przeznaczony jest dla turystów o wzroście do 185 cm i uważany jest za uniwersalne rozwiązanie, które nadaje się do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej na łonie natury lub biwakowania. Jako izolację zastosowano syntetyczny materiał ThermicFibre, który znajduje się pomiędzy nylonową warstwą zewnętrzną a poliestrową podszewką.
Aby zwiększyć właściwości termoizolacyjne, zastosowano kaptur, kołnierz i rolkę termoizolacyjną wzdłuż zamka. Dzięki temu śpiwór Pinguin Savana PFM 185 2020 powinien zapewnić komfortowy nocleg, gdy temperatury spadną do wartości z zakresu od +5 do 0 stopni Celsjusza. W skrajnych sytuacjach dopuszczalne jest użytkowanie go w niskich temperaturach do -15°C. Do bonusów wyposażenia zalicza się pętla gromadząca światło, kieszeń wewnętrzna, możliwość połączenia dwóch modeli w jeden większy oraz zabezpieczenie przed zaczepieniem zamka błyskawicznego. Kokon ma dość niewielką wagę (1,3 kg) i w opakowaniu kompresyjnym może być bardzo kompaktowy - po skompresowaniu osiąga wymiary 24x18x18 cm, czyli niecałe 8 litrów objętości. Informujemy również, że w sprzedaży dostępne są dwie różne wersje kolorystyczne – zielona i niebieska.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pinguin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pinguin.
Kup Pinguin Savana PFM 185 2020
Wszystkie ceny 15 →Śpiwór turystyczny dla dorosłych Pinguin SAVANA PFM prawy 185 cm | 378 zł |
Śpiwór turystyczny Pinguin SAVANA PFM blue | 378 zł |
Śpiwór Pinguin Savana PFM 185 cm/right green | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA Z | 355 zł |
Śpiwór turystyczny Pinguin SAVANA PFM green - 185 lewy | 378 zł |
- Topas model 175 - długość torby 175 cm
- Topas model 185 - długość torebki 185 cm
- Model Topas 195 - długość torby 195 cm
- Modele z literą R w nazwie mają zamek po prawej stronie
- Modele z literą L w nazwie mają zamek błyskawiczny po lewej stronie