Śpiwór Pinguin Magma 630 195
Zdjęcia 14 |
Pinguin Magma 630 195 |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pinguin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pinguin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pinguin Magma 630 195
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Śpiwór puchowy Pinguin MAGMA 630 blue - 195 lewy | 1 265 zł |
Śpiwór puchowy Pinguin MAGMA 630 prawy 195 cm | 1 265 zł |
Śpiwór Puchowy Pinguin Magma 630 Green 195 Lewy | 1 265 zł |
Śpiwór puchowy Pinguin Magma 630 195 cm Zamek: Prawy / Kolor: niebieski | 961 zł |
Pinguin Magma 630 Sleeping Bag Niebieski Long / Left Zipper | 1 259 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →