Śpiwór Marmot Micron 25
Zdjęcia 4 |
Marmot Micron 25 |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Marmot 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Marmot.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Marmot Micron 25
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Marmot Micron 25 śpiwór malachitowy/głęboki morski 3645 jeden rozmiar M138 | 1 450 zł |
Marmot Micron 25 Woman Sleeping Bag Niebieski Regular / Left Zipper | 1 155 zł |
Marmot Micron 25 Woman Sleeping Bag Niebieski Long / Left Zipper | 1 157 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →