Śpiwór Pinguin Trekking 190
Zdjęcia 6 |
Pinguin Trekking 190 205x85 cm, t 2 °C205x85 cm wzrost do 195 cm, t 1 °C |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pinguin Trekking 190
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Śpiwór turystyczny dla dorosłych Pinguin TREKKING PFM prawy 190 cm | 423 zł |
Śpiwór turystyczny Pinguin TREKKING PFM khaki - 190 prawy | 423 zł |
Śpiwór turystyczny Pinguin TREKKING PFM khaki | 423 zł |
Pinguin Trekking Sleeping Bag Zielony Regular / Right | 366 zł |
Modyfikacje Pinguin Trekking 190
Ceny na Pinguin Trekking 190 |
---|---|---|---|---|
Pinguin Trekking 205 | od 366 zł | 7 oferty | ||
Pinguin Trekking 190 | od 366 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →