Śpiwór Marmot Trestles Elite 20
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Marmot Trestles Elite 20 |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Marmot 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Marmot.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Marmot Trestles Elite 20
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Marmot Trestles Elite Eco 20 śpiwór mumia lekki i ciepły śpiwór na 3 pory | 903 zł |
Marmot, Śpiwór, Trestles Elite ECO 20 | 800 zł |
Śpiwór Marmot Trestles Elite Eco 20 | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT | 860 zł |
Śpiwór Marmot Trestles Elite Eco 20 | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT | 760 zł |
ŚPIWÓR TRESTLES ELITE ECO 20 | 800 zł |
Marmot Trestles Elite Eco 20 Sleeping Bag Niebieski Regular / Left Zipper | 663 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →