Śpiwór Pinguin Lava 350 175
Zdjęcia 14 |
Pinguin Lava 350 175 lekkiworek kompresyjny |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pinguin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pinguin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pinguin Lava 350 175
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Śpiwór Puchowy Pinguin Lava 350 Green 175 Lewy | 850 zł |
Śpiwór puchowy Pinguin LAVA 350 blue - 175 lewy | 850 zł |
Śpiwór puchowy Pinguin Lava 350 175 cm Zamek: Prawy / Kolor: niebieski | 667 zł |
Śpiwór puchowy Pinguin LAVA 350 green - 175 lewy | 850 zł |
Pinguin Lava 350 Sleeping Bag Niebieski Short / Left Zipper | 866 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Pinguin Lava 350 175
Ceny na Pinguin Lava 350 175 |
---|---|---|---|---|
Pinguin Lava 350 175 | od 667 zł | 11 oferty | ||
Pinguin Lava 350 185 | od 667 zł | 10 oferty | ||
Pinguin Lava 350 195 | od 667 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →