Śpiwór Robens Gully 900 (250226)
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Robens Gully 900 |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Robens 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Robens.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Robens Gully 900
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gully 900 250225 | 1 218 zł |
Śpiwór kempingowy syntetyczny Robens Gully 900 (195 cm) PRAWY | 1 176 zł |
Robens Gully 900 -10ºc Sleeping Bag Niebieski Long / Left Zipper | 898 zł |
Śpiwór kempingowy syntetyczny Robens Gully 900 (195 cm) LEWY | 1 176 zł |
Robens Gully 900 -10ºc Sleeping Bag Niebieski Long / Right Zipper | 943 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Robens Gully 900
Ceny na Robens Gully 900 |
---|---|---|---|---|
Robens Gully 900 | od 898 zł | 5 oferty | ||
Robens Gully 1200 | od 832 zł | 2 oferty | ||
Robens Gully 600 | od 754 zł | 8 oferty | ||
Robens Gully 300 | od 583 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →