Śpiwór Fjord Nansen Nordkapp 500 Mid
Zdjęcia 9 |
Fjord Nansen Nordkapp 500 Mid 198x80 cm225x85 cm |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fjord Nansen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fjord Nansen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fjord Nansen Nordkapp 500 Mid
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FJORD NANSEN Nordkapp 500 Mid Left Śpiwór Puchowy Wiosna Lato Jesień Zima | 969 zł |
Śpiwór puchowy Fjord Nansen Nordkapp 500 Mid | 769 zł |
Fjord Nansen Śpiwór Nordkapp 500 MID 850 g lewy 34628 FN | 800 zł |
Modyfikacje Fjord Nansen Nordkapp 500 Mid
Ceny na Fjord Nansen Nordkapp 500 Mid |
---|---|---|---|---|
Fjord Nansen Nordkapp 500 Mid | od 769 zł | 3 oferty | ||
Fjord Nansen Nordkapp 500 XL | od 969 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →