Спальний мішок Mammut Nordic OTI 3-Season 195
Фото 5 |
Mammut Nordic OTI 3-Season 195 |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mammut 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mammut.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mammut Nordic OTI 3-Season 195
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nordic OTI 3-sezonowy jay-dark jay 195 l 2410-02320 | 625 zł |
Śpiwór Mammut Nordic OTI 3-Season jay/dark jay | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA | 630 zł |
Mammut Nordic Oti 3 Seasons 195 Sleeping Bag Niebieski Long / Left Zipper | 655 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →