Спальний мішок Ferrino Nightec 600 Lite Pro
Відео 2Фото 6 |
Ferrino Nightec 600 Lite Pro |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferrino 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferrino.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferrino Nightec 600 Lite Pro
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ferrino Nightec 600 Lite śpiwór dla dorosłych uniseks ciemnoszary 220 x 80 | 665 zł |
Śpiwór syntetyczny FERRINO Nightec Lite PRO 600 L 1450 g +18/-21 oC | 940 zł |
Śpiwór Ferrino Nightec 600 Lite PRO L 2022 Kolor: niebieski | 583 zł |
Ferrino Nightec 600 Lite Pro L Sleeping Bag Niebieski Extra Long / Left & | 555 zł |
Ferrino łóżko worek nightec 600 lite pro 86708 NRR śpiwór turystyczny pies | 598 zł |
Śpiwór Ferrino Nightec 600 Lite Pro L New Kolor: czerwony | 813 zł |
Ferrino Nightec 600 Lite Pro L Sleeping Bag Czerwony Long / Left Zipper | 660 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →