Спальний мішок Ferrino Yukon Pro
Фото 3 |
Ferrino Yukon Pro 220x80 см220x80 см, t 5 °C |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferrino 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferrino.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferrino Yukon Pro
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ferrino Yukon Pro - uniseks śpiwór dla dorosłych unisex dorosły Yukon Pro | 431 zł |
Ferrino Śpiwór syntetyczny FERRINO Yukon PRO 1550 g +18/-15 oC (1) | 540 zł |
Śpiwór Ferrino Yukon Pro green | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT | 410 zł |
Śpiwór syntetyczny FERRINO Yukon PRO 1550 g +18/-15 oC (1) | 540 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації Ferrino Yukon Pro
Ціни на Ferrino Yukon Pro |
---|---|---|---|---|
Ferrino Yukon Plus | від 291 zł | 10 пропозицій | ||
Ferrino Yukon Pro | від 332 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →