Спальний мішок Ferrino Lightech 500 Duvet (86699NGG)
Ferrino Lightech 500 Duvet |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferrino 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferrino.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferrino Lightech 500 Duvet
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ferrino SLEEPINGBAG LIGHTECH 500 Duvet RDS Down Śpiwor Dorosły Unisex poma | 783 zł |
Śpiwór Ferrino Lightech 500 Duvet RDS Down yellow | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI | 780 zł |
Ferrino Sleepingbag Lightech 500 Duvet Rds Down Sleeping Bag Pomarańczowy | 763 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →