Спальний мішок Mammut Nordic Down Spring 195
Фото 5 |
Mammut Nordic Down Spring 195 легкийкомпресійний мішок |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mammut 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mammut.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mammut Nordic Down Spring 195
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mammut Nordic Down Spring 1 stopień śpiwór z wypełnieniem puchowym 2410-02 | 937 zł |
Śpiwór Mammut Nordic Down Spring graphite/fire | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA | 1 119 zł |
Mammut Nordic Spring 195 Sleeping Bag Czarny Long / Left Zipper | 1 225 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →