Спальний мішок Mammut Nordic Down 3-Season 195
Фото 5 |
Mammut Nordic Down 3-Season 195 194x78 см209x78 см |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mammut 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mammut.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mammut Nordic Down 3-Season 195
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mammut Nordic Down 3-Season grafitowy ogień 195 L 2410-02410 | 1 174 zł |
Śpiwór Typu Mumia Mammut Nordic Down 3-Season 195 - Lewy | 1 789 zł |
Mammut Nordic Down 195 Sleeping Bag Czarny Long / Left Zipper | 1 091 zł |
Модификації Mammut Nordic Down 3-Season 195
Ціни на Mammut Nordic Down 3-Season 195 |
---|---|---|---|---|
Mammut Nordic Down 3-Season 180 | від 1 090 zł | 3 пропозиції | ||
Mammut Nordic Down 3-Season 195 | від 1 091 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →