Plecak Cabinzero Classic Pro 42L 28 l
Zdjęcia 37 |
Cabinzero Classic Pro 42L 28 l32 l |
|
Torba posiada unikalny kod identyfikacyjny. Zarejestruj kod na stronie Okoban, a ryzyko zagubienia bagażu podczas podróży lotniczej zostanie zredukowane do minimum. Unikalny i obecnie jedyny system wyszukiwania i rejestrowania rzeczy znalezionych i zagubionych.
Zamek błyskawiczny nie jest wliczony w cenę.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cabinzero 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cabinzero.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cabinzero Classic Pro 42L 28 l
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Knighter CLASSIC PRO 42L ORANGE CHILL 35x54x20 UNISEX DOROSŁYCH CZ271309 | 539 zł |
Plecak torba podręczna CabinZero Classic Pro 42 L CZ27 | 549 zł |
Cabin Zero Travel Cabin Bag Classic Pro 42L Backpack 54 cm Laptop compartm | 504 zł |
Plecak torba podręczna CabinZero Classic Pro 42 l - orange chill | 549 zł |
Plecak bagaż podręczny CabinZero Classic Pro 42 l - navy | 579 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Cabinzero Classic Pro 42L
Ceny na Cabinzero Classic Pro 42L |
---|---|---|---|---|
Cabinzero Classic Pro 42L 28 l | od 504 zł | 17 oferty | ||
Cabinzero Classic Pro 32L 32 l | od 499 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →