Plecak Cabinzero Urban 42L 42 l (924455)
Zdjęcia 11 |
Cabinzero Urban 42L |
|
Torba posiada unikalny kod identyfikacyjny. Zarejestruj kod na stronie Okoban, a ryzyko zagubienia bagażu podczas podróży lotniczej zostanie zredukowane do minimum. Unikalny i obecnie jedyny system wyszukiwania i rejestrowania rzeczy znalezionych i zagubionych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cabinzero 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cabinzero.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cabinzero Urban 42L 42 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cabinzero Classic Backpack 28L Plecak Unisex Dorośli Urban Camo 295x39x20 | 266 zł |
Plecak CABINZERO CLASSIC 28L - zielony 28 l | 279 zł |
Plecak torba podręczna CabinZero Urban 42 NE - navy | 257 zł |
Plecak torba podręczna CabinZero 36 l - urban camo | 202 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości plecaka Cabinzero Urban 42L:
- Możliwość ukrycia pasków
- W zestawie pasek na ramię
PolecamyPorównaj w tabeli →