Plecak Cabinzero Classic Pro 32L 32 l
Zdjęcia 37 |
Cabinzero Classic Pro 32L 28 l32 l |
|
Torba posiada unikalny kod identyfikacyjny. Zarejestruj kod na stronie Okoban, a ryzyko zagubienia bagażu podczas podróży lotniczej zostanie zredukowane do minimum. Unikalny i obecnie jedyny system wyszukiwania i rejestrowania rzeczy znalezionych i zagubionych.
Zamek błyskawiczny nie jest wliczony w cenę.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cabinzero 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cabinzero.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cabinzero Classic Pro 32L 32 l
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Plecak torba podręczna CabinZero Classic Pro 32 L CZ26 | 525 zł |
Plecak torba podręczna CabinZero Classic Pro 32l - orange chill | 499 zł |
Plecak torba podręczna CabinZero Classic Pro 32 L CZ26 Absolute Black (46x | 500 zł |
Plecak Torba Podręczna Cabinzero Classic Pro 32 L - Absolute Black | 499 zł |
Plecak torba podręczna CabinZero Classic Pro 32l - navy | 499 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Cabinzero Classic Pro 32L
Ceny na Cabinzero Classic Pro 32L |
---|---|---|---|---|
Cabinzero Classic Pro 42L 28 l | od 504 zł | 16 oferty | ||
Cabinzero Classic Pro 32L 32 l | od 499 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →