Śpiwór Pinguin Comfort PFM 175
Zdjęcia 9 |
Pinguin Comfort PFM 175 |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pinguin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pinguin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Pinguin Comfort PFM 175
Ceny na Pinguin Comfort PFM 175 |
---|---|---|---|---|
Pinguin Comfort PFM 175 | od 422 zł | 1 oferta | ||
Pinguin Comfort PFM 185 | od 422 zł | 5 oferty | ||
Pinguin Comfort PFM 195 | od 422 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →