Śpiwór High Peak Hyperion -5
Zdjęcia 3 |
High Peak Hyperion -5 |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog High Peak 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele High Peak.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup High Peak Hyperion -5
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
High Peak High Peak Hyperion -5, sleeping bag (dark red/grey) | 498 zł |
High Peak, Śpiwór Hyperion 5, Bordowy, 225x82x52 cm | 561 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! High Peak Hyperion -5, sleeping bag (dark red/grey) - | 474 zł |
Śpiwór High Peak Hyperion 5 225x82x52 Bordowo-szary 23373 Lumarko! | 629 zł |
Śpiwór High Peak Hyperion 5 225 x 82 x 52 cm bordowo-szary 23373 | 510 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →