Śpiwór High Peak Easy Travel (922670)
Zdjęcia 6 |
High Peak Easy Travel lekki |
|
Śpiwór kokonowy o anatomicznym kształcie firmy High Peak to niedrogie i lekkie rozwiązanie (820 gramów), które idealnie nadaje się na piesze i rowerowe wycieczki na wieś podczas ciepłych letnich miesięcy. Jednowarstwowa izolacja Dura Loft ochroni wczasowicza przed zamarzaniem w nocy w temperaturach nie niższych niż 5 – 9°C. Przy silnym wietrze taśmę na zagłówku można ściągnąć, aby zakryć głowę.
A jeśli wręcz przeciwnie, w nocy jest gorąco, to w okolicy nóg można zrobić coś w rodzaju okna wentylacyjnego. Śpiwór High Peak Easy Travel pokryty jest wewnątrz i na zewnątrz tkaniną poliestrową 185T. Materiał ten łączy w sobie wytrzymałość, lekkość i odporność na wilgoć. Dwa śpiwory można zapiąć w jeden duży. Miłe drobiazgi to element gromadzący światło na suwaku, zabezpieczenie przed gryzieniem zamków błyskawicznych, wewnętrzna kieszeń i pętle do zawieszania.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog High Peak 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele High Peak.
Kup High Peak Easy Travel
High Peak Śpiwór Easy Travel 20090 | 188 zł |
HIGH PEAK Śpiwór "Easy Travel", temp. +9°C, z pokrowcem | 159 zł |
High Peak Easy Travel Sleeping Bag Niebieski Regular / Left Ziper | 131 zł |