Śpiwór High Peak Comox Junior
High Peak Comox Junior |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog High Peak 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele High Peak.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup High Peak Comox Junior
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
śpiwór Comox junior poliester 170 x 70 cm niebieski/pomarańczowy | 244 zł |
Śpiwór High Peak Comox 170x70x45 cm niebiesko-pomarańczowy lewy 23045 | 186 zł |
High Peak Comox Sleeping Bag Niebieski Regular / Left Ziper | 174 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →