Śpiwór Robens Moraine I
Zdjęcia 10 |
Robens Moraine I lekkiworek kompresyjny |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Robens 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Robens.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Robens Moraine I
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Robens Unisex śpiwór dla dorosłych Moraine brązowy 220 x 85 x 53 cm 150323 | 387 zł |
Śpiwór turystyczny Robens Moraine I 21x13 cm 615 g zamek prawy (0°C) 220 c | 440 zł |
Śpiwór Robens Moraine I dla leworęcznych | 443 zł |
Śpiwór syntetyczny Robens Moraine I (195 cm) RZ | 479 zł |
Robens Moraine I "R", Sleeping Bag, 220 x 80 x 52 cm, 2 way open - YKK Aut | 409 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Robens Moraine I
Ceny na Robens Moraine I |
---|---|---|---|---|
Robens Moraine III | od 599 zł | 11 oferty | ||
Robens Moraine II | od 449 zł | 14 oferty | ||
Robens Moraine I | od 350 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →