Palnik Jetboil Zip
Wideo 20Zdjęcia 6 |
Jetboil Zip |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jetboil 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jetboil.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jetboil Zip
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jetboil Uniseks ZIP Turystyczna Kuchenka Gazowa Carbon 08 l ZPCB | 451 zł |
Kuchenka turystyczna TREK JETBOIL ZIP Uniwersalny | 400 zł |
Kuchenka turystyczna Jetboil Zip Cooking System carbon 0.8L | 460 zł |
JetBoil JetBoil Zip Cooking System 0,8 L Carbon Kuchenka Black ZPCB-EU | 444 zł |
JETBOIL, Kuchenka turystyczna, Zip Cooking System | 438 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →