Śpiwór Robens Moraine II
Zdjęcia 11 |
Robens Moraine II lekkiworek kompresyjny |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Robens 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Robens.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Robens Moraine II
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Moraine II Slaapzak - Navy 250237 | 499 zł |
Robens Śpiwór Moraine II Zamek: Prawy | 622 zł |
Śpiwór Robens Moraine II dla leworęcznych | 497 zł |
Śpiwór syntetyczny Robens Moraine II (195 cm) RZ | 565 zł |
Śpiwór Robens Moraine II Zamek: Lewy / Kolor: niebieski | 567 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Robens Moraine II
Ceny na Robens Moraine II |
---|---|---|---|---|
Robens Moraine III | od 599 zł | 14 oferty | ||
Robens Moraine II | od 449 zł | 14 oferty | ||
Robens Moraine I | od 350 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →