Namiot Grand Canyon Cardova 1
Wideo 6Zdjęcia 14 |
Zamknij
Menu
Grand Canyon Cardova 1
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:2
Sezon:wiosna/jesień, lato
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:2.2 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Grand Canyon Cardova 1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grand Canyon Unisex Dla Dorosłych Cardova 1 151405 Namiot Zielony 2 OsobowOtwory wentylacyjne z pokrywą
Wodoodporność: Plandeka zewnętrzna 3000 mm, dno 4000 mm
Najwyższa jakość wykonania Amazon.plZłóż skargę | 275 zł |
Grand Canyon Cardova 1 Tent Niebieski 2 PlacesUstawienie jednego bieguna na minutę.Jej wysoki łuk kalenicy pozwala na rozbijanie CARDOVA 1 praktycznie w dowolnym momencie, bez względu na warunki pogodowe.Namiot może pomieścić od jednej do dwóch osób i oferuje dodatkowe miejsce na sprzęt w kabinie.Świetny zapas.Przewiewn TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 296 zł |
GRAND CANYON Unisex Cardova 1 namiot kamuflażowy normalny 30921001Konstrukcja z jednym drążkiem – łatwa obsługa i szybki montaż – szybkie ustawienie, również przy złej pogodzie
Namiot wewnętrzny można ustawić oddzielnie – plandekę zewnętrzną można zdjąć przy suchej pogodzie – można się ochłodzić lub spać z widokiem gwiazdek
Namiot wewnętrzny w całości z siateczki – dobra cyrkulacja powietrza i niezakłócone widz... więcejenie na zewnątrz – wspaniały widok i przyjemny klimat, chroni przed owadami
Lekkie materiały i komponenty – niewielka waga i mniejsze wymiary opakowania – masz mniej do noszenia lub możesz zabrać ze sobą więcej sprzętu
Plandeka i podłoga z powłoką poliuretanową, zalakowane szwy – plandeka i spód są wodoszczelne – pozostają suche, niezależnie od tego, jak mocno pada deszcz Amazon.plZłóż skargę | 265 zł |
Grand Canyon Cardova 1 Tent Zielony 2 PlacesJeden biegun na minutę. Wysoki łuk słupów kalenicowych umożliwia rozstawienie CARDOVA 1 praktycznie w mgnieniu oka, niezależnie od warunków pogodowych. Namiot może pomieścić od jednej do dwóch osób i zapewnia dodatkowe miejsce na sprzęt w kabinie. Świetny zapas. Przewiewny namiot wewnętrzny z siatki CARDOVA 1 chroni przed komarami i można go ustawi... więcejć osobno w suchych warunkach pogodowych. CECHY: Konstrukcja jednobiegunowa. Namiot wewnętrzny można rozstawić osobno. Cały namiot wewnętrzny z siatki. Lekkie tkaniny i komponenty. Powłoka przeciwlotna i podłoga z powłoką PU, uszczelnione szwy. Łuk o wysokim biegunie. Odblaskowe linie faceta. Nowe kolory Wiosna/Lato 2020. . łatwa obsługa i szybka konfiguracja. tropik można zostawić w suchym klimacie. dobra wentylacja i nieograniczona perspektywa. niska waga i zmniejszony rozmiar opakowania. prześcieradło i podłoga są wodoodporne. zwiększony zapas. linie naciągowe można lepiej dostrzec w ciemności. świeży i żywy lub tradycyjny stonowany kolor nauszników. . . można szybko się rozstawić, również przy niesprzyjającej pogodzie. możesz się ochłodzić lub spać pod gwiazdami. świetny widok i klimat, chroni przed robakami.nosisz mniej lub możesz przynieść więcej. pozostaniesz suchy bez względu na intensywność deszczu. przebywanie w namiocie staje się wygodniejsze. pozwoli ci znaleźć swój obóz i zapobiec potknięciu się. dopasuj kolor namiotu do swojego celu i gustu. 68D 190T poliester PU. 3000 mm. Polietylen PU. 4000 mm. Siatka na komary. Włókno szklane. Stal. 2200g. Ø13 x 56 cm. W PUDEŁKU: plecak, przywieszka, tropik, namiot wewnętrzny, kijki w torbie na kijki, śledzie w torbie na pegi, odciągi w torbie na pegi (wg stylu), instrukcja do namiotu, . plecak, zawieszka, tropik, namiot wewnętrzny, kijki w torbie na kijki, śledzie w torbie na pegi, odciągi w torbie na pegi (w zależności od stylu), instrukcja namiotu.Wymiary TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 303 zł |
Wideo recenzje
Namiot 1-osobowy Grand Canyon Cardova 1
21 sierpnia 2022763 przegląd
How to pitch Cardova 1
22 czerwca 201638 109 przegląd
Grand Canyon Cardova 1 man tent.
17 marca 20229 424 przegląd
Grand canyon CARDOVA 1 first build
19 września 20203 952 przegląd
Grand Canyon Cardova 1
22 lipca 20186 143 przegląd
Grand Canyon Cardova 1
14 maja 20221 296 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 667 zł
kempingowy, 4-osobowy, miejsce do spania: 220x240x130 cm, okno, 330x250x140 cm, 5.3 kg
od 190 zł
trekkingowy, 2-osobowy, miejsce do spania: 190x120x95 cm, 190x120x95 cm, 1.6 kg
od 489 zł
trekkingowy, 3-osobowy, miejsce do spania: 210x210x130 cm, 330x210x130 cm, 4.49 kg
od 1 520 zł
kempingowy, 5-osobowy, miejsce do spania: 210x265x165 cm, okno, 510x280x200 cm, 12.8 kg
od 473 zł
trekkingowy, 3-osobowy, miejsce do spania: 210x180x110 cm, 300x200x120 cm, 4.2 kg
od 749 zł
kempingowy, 3-osobowy, miejsce do spania: 220x190x150 cm, okno, 440x200x155 cm, 7.1 kg
od 849 zł
kempingowy, 4-osobowy, miejsce do spania: 210x250x140 cm, 2 przedsionki, okno, 375x260x145 cm, 6 kg
od 409 zł
trekkingowy, 2-osobowy, miejsce do spania: 200x160x110 cm, 265x160x110 cm, 2.9 kg
od 567 zł
trekkingowy, 3-osobowy, miejsce do spania: 210x180x110 cm, okno, wzmocnione narożniki, 410x200x120 cm, 4.7 kg
od 795 zł
kempingowy, 3-osobowy, miejsce do spania: 180x210x170 cm, okno, wzmocnione narożniki, 375x230x180 cm, 7.6 kg
od 269 zł
trekkingowy, 3-osobowy, miejsce do spania: 200x180x120 cm, 200x180x120 cm, 2.8 kg