Namiot High Peak Mesos 4 (923002)
Zdjęcia 5 |
High Peak Mesos 4
Przeznaczenie:kempingowy
liczba miejsc:4
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek, okno
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:5.9 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup High Peak Mesos 4
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
High Peak Namiot Mesos 4 ciemnoszary/zielony L 11525 | 743 zł |
Namiot High Peak Mesos 4 grafitowo-zielony 11525 | 989 zł |
Namiot turystyczny High Peak Mesos 4 | 892 zł |
Namiot turystyczny High Peak Mesos 4 grafitowo-zielony 4 osoby | 924 zł |
High Peak, Namiot 4-osobowy, Mesos 11525, szaro-zielony, 220x240x130 +130 | 900 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →